Info@eurocam.com.tr
(0224) 411 12 80

Kurumsal

Eurocam & Plastik > Kurumsal

Eurocam & Plastik

Eurocam & Plastik 2009 yılında 4000 m2 kapalı – 2.000 m2 açık alanıyla NOSAB Organize Sanayi Bölgesinde Isıcam Cephe Giydirme ve Temperli Cam Konuları ile üretime başlamıştır. 2012 yılında Duşakabin Cam sektöründeki gereksinimlerinden dolayı sadece Duşakabin Cam üretimi yapma planını kısa zamanda devreye alarak aylık Temperli Düz Cam – Temperli Bombe Cam üretimini 24.000 m2′ ye çıkartarak Türkiyede duşakabin cam üretimi yapan tek cam fabrikası olmuştur.

2018 yılında duşakabin sektöründe camın ikame ürünü olan polistren cam üretimine yunus ve damla desenleriyle başlamıştır. Polistren cam konusunda bayilik sistemini geliştirerek ülkemizin her yerine kolayca ulaşmayı başararak aylık üretim kapasitesi 100.000 tona çıkarmıştır.

2019 yılında kurup ve geliştirdiği arge çalışmalarıyla tabela ve reklam sektöründe de üretim yapmaya başlamıştır. Amacımız bu konularda ileri ki yıllarda sektörün öncü firmaların arasına girmeyi hedefleri arasına koyan Eurocam Plastik firmamız güçlü bir yönetim, araştırmacı, arge kolumuz ve dinamik üretim ekibiyle basamakları yavaş ve emin adımlarla zirveye çıkarmaya siz iş ortaklarımızın destekleriyle gerçekleştirecektir.

Misyonumuz

Tüm dünyada, cam ve plastik sektöründe, yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen marka firma olmak ve müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemektir.
Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kaliteli ürün ve hizmeti sunmak. Gerçekleştirdiği yatırım, üretim, istihdam ve kalite anlayışıyla küresel düzeyde ses getirerek örnek bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; Cam ve Plastik markalarını uluslararası firmalarda öncü bir marka haline getirmek.

Temel Değerler

– Fark yaratan yeni fikirlere değer vererek çalışanların katılımını destekleme,
– Sosyal sorumluluk bilinci ile topluma ve çevreye duyarlı olma,
– Paylaşımcı katılımcı, pozitif ve şeffaf bir örgütlülük anlayışıyla ortakların aidiyetini arttırma,
– Ortak ve çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri için eğitime destek vererek paydaşlarla olan ilişkilerini güçlü kılma,
– Toplam kalite anlayışı ile yapılan her işte insan sağlığına ve iş güvenliğine önem verme,
– Verimliliğe, eşitliğe ve mükemmelyetçiliğe önem veren istikrarlı bir ekip olma,
– Rekabet koşullarında ortaklarımızın haklarını korumak adına sektörde dengeleyici rol oynama.

Yol Tarifi Al
Hemen Ara